שאלות ותשובות
חברת Realife מכירה היטב את שוק הנדל"ן האמריקאי, מבינה לעומק את הפרופיל של המשקיע הישראלי, ויודעת כיצד לייצר סינרגיה בין כל האלמנטים.
במידה ולא מצאתם תשובה לשאלה אנה פנו אלינו ונשמח לעזור.
במדינה גדולה כמו ארה"ב המציעה מגוון אפשרויות מבחינת השקעה בנדל"ן החוכמה טמונה בבחירת אזורים נכונים.
לאחר שחקרנו לעומק את שוק הנדל"ן האמריקאי ולאור העובדה שהמומחים של Realife עוסקים בענף כבר שנים רבות, החלטנו להתמקד בשלושה אזורי מפתח. ההתמקצעות בהשקעה בנדל"ן בקליבלנד, ג´קסונוויל ויוסטון מאפשרת לנו להציע מניפת אפשרויות למשקיע הישראלי.
היעדים פרושים בכל רחבי ארה"ב ומקפלים בחובם הזדמנויות לתשואות יפות. בעוד שקליבלנד וג´קסונוויל ייחודיות בכך שהן טרם חוו את העליות המשמעותיות של השוק האמריקאי לאחר המשבר, טקסס היא כלכלה חזקה ויציבה מזה עשרות שנים.
כל אחד מהשווקים שבחרנו מציע הזדמנות מעט שונה מבחינת השקעה בנדל"ן בארה"ב ובכך אנו יכולים להתאים את ההשקעה למשקיע ולא להפך.
ההון הראשוני הדרוש להשקעה בנדל"ן בארה"ב משתנה כמובן בהתאם לפרמטרים כמו אופי המשקיע, ניסיונו, הנכס הרלוונטי, מטרות ההשקעה, נכונות למימון בנקאי ועוד. בחברת Realife אנו מציבים רף כניסה של כ-60,000 דולרים לנכס בודד אך בציבור המשקיעים שלנו תמצאו גם תיקי השקעות בשיעור של 300,000 דולרים ויותר.
אחד היתרונות הגדולים של השקעה בנדל"ן בארה"ב הוא היכולת לרשום את הנכס בטאבו.
על פי רוב הרישום נעשה באמצעות חברת LLC בארה"ב בבעלותו של המשקיע (הנרשמת על שמו). לעתים ישנם מקרים של בעלות ישירה.
לרישום נכס בעזרת חברת LLC שבבעלות המשקיע יש יתרונות רבים הנוגעים ללוגיסטיקה תפעולית, מיסוי (מס ירושה למשל) ועוד. 
בעסקאות ללא מימון אנו עובדים בעיקר עם נכסים בעלות של 60,000-100,000 דולרים ובעסקאות עם מימון בנקאי מחירי הנכסים מגיעים עד לכדי 130,000-200,000 דולרים.
Realife היא חברה אשר מאמינה שיש למצוא השקעה בנדל"ן בארה"ב שתהיה בטוחה ועם סיכונים מינימאליים בלבד.
בחרנו את טווחי המחירים הללו שכן נכסים זולים יותר עלולים לגרור התעסקות עם אזורים פחות איכותיים ואילו נכסים יקרים מדי פוגעים בתשואה ודורשים תחזוקה גבוהה ולאו דווקא משתלמת.
משקיעים אשר מעוניינים לממש מכירה עם עליית ערך הנכס יכולים כמובן לעשות זאת. כאשר המשקיע מבקש לבחון אופציות למכירה חברת Realife מסייעת בשני מישורים.
במישור אחד אנחנו בודקים האם המכירה כדאית בהתחשב במכלול הנתונים שעומדים על הפרק, ובמישור השני מנהלים את המכירה להשגת התמורה הטובה ביותר.
ניהול הנכס בחו"ל הוא אלמנט חשוב בכל השקעה בנדל"ן בארה"ב. חברת Realife איננה מתפשרת כהוא זה על אנשי המקצוע וחברות הניהול שעובדות מול הדיירים והמשקיעים. ההשקעה עם חברת Realife כוללת ניהול שוטף של הנכס על ידי חברות ניהול אמריקאיות שבבעלות Realife או שנמצאות איתנו בשיתופי פעולה ארוכי טווח.
חברת הניהול מספקת מענה לכל צרכי הדיירים והנכס. המשקיע לא צריך להיות מעורב כלל בניהול הנכס מבחינת דיירים, רשויות, ביטוח, גבייה וכו'.
חברת הניהול מטעם Realife והמשקיע גובה את שכר הדירה מהדיירים בארה"ב ומעבירה את הרווח (לאחר ניכוי בעבור ביטוח, ניהול, מיסוי, תחזוקה וכו') לחשבון בנק של הלקוח.
חשבון הבנק יכול להיות חשבון בנק אמריקאי או ישראלי. אחת לרבעון המשקיע מקבל דו"ח לגבי הנכס לרבות גבייה, חשבוניות, ביצוע תיקונים, שיפוץ, דיווח לרשויות המס וכו'.

חברת הניהול שמנהלת את הנכס נמצאת בזמינות מרבית לטובת הדיירים. לחברת הניהול תפקיד חשוב במערכת שכן היא ה"רגל על הקרקע" של המשקיע.

היא מכהנת בפועל כנציג של המשקיע בשטח ומהווה כתובת ישירה לדיירים. חברת הניהול מתנהלת מול הדייר ביום-יום. מצד אחד אחראית על הגבייה ומצד שני אחראית לדאוג שהנכס יהיה ראוי למגורים. חברות הניהול שלנו מחויבות לרמת שירות גבוהה והן מסייעות בטיפול בתקלות, תחזוקה שוטפת, תשלום מסי עירייה ומחוז, תשלומי ביטוח ועוד.

במידה שדייר מתעכב בתשלום שכר הדירה אנו עורכים בשלב ראשון בירור לגבי הסיבות לכך. ככל שהדייר מתגלה כדייר סרבן או בעייתי חברת Realife תפעל כדי להוציאו מהנכס. בארה"ב מדובר על תהליך האורך כ-4-6 שבועות מרגע היציאה לדרך.
חברת  Realife עובדת עם מאגר נכסים נזיל. על פי רוב אנחנו לא מחזיקים "נכסים על המדף" אלא מבצעים רכישות בהתאם למשקיע.
אולם היות שהחברה נמצאת באופן תדיר עם היד על הדופק, והיות שאנו מקבלים הצעות לרכישת נכסים באופן יומיומי, תמיד נוכל להציג בפני הלקוח כמה וכמה נכסים אופציונאליים למכירה מיידית. לעבודה עם מאגר נכסים "נזיל" יתרונות רבים מבחינת המשקיע.
למשל, חברת Realife לא שואפת להרוויח מעסקת הרכישה ואין לנו דחיפות למכור נכס ש"עומד על המדף זמן רב". מודל זה מאפשר להתאים את הנכס למשקיע בצורה האופטימאלית והנכונה ביותר.
ענף ההשקעה בנדל"ן בחו"ל יכול להיות תחום פרוץ וקיימים שחקנים רבים שמציעים שירותים בתחום.
בחברת Realife אנו מבינים את החששות של הלקוח מפני "תרגילים" ושומרים על רמה בלתי מתפשרת מבחינת מקצועיות ושקיפות.
לדוגמה, אנחנו לא מעבירים כסף במזומן אלא לחשבון נאמנות מוכר ומסודר על ידי עורך דין, לא מתערבים בכסף שמגיע למשקיע מהשקעתו, הנכסים נרשמים על שם הלקוחות ולא על שם חברת Realife ועוד.
אלו הסטנדרטים שהצבנו לעצמנו ואשר הפכו אותנו לחברה מובילה בתחום ההשקעות בנדל"ן אמריקאי. 
מיסוי מקרקעין הוא היבט חשוב בכל השקעה בנדל"ן בארה"ב. על מנת לעבוד בצורה נכונה כל עבודת המיסוי נעשית בצמוד לרואה החשבון של חברת Realife כאשר אנו מאפשרים למשקיע גם לעבוד עם רו"ח מטעמו. חברת Realife מעמידה לרשות לקוחותיה שירותים איכותיים ומקצועיים של ייעוץ מס על ידי רואה החשבון של החברה (כולל כמובן ביצוע התשלום לרשויות המס).
חברת Realife הינה בעלת ניסיון עשיר ברכישת נכסים ואיתור הזדמנויות להשקעה בנדל"ן בארה"ב.
בזכות מודל מקצועי ואיכותי של איתור נכסים ב"פינצטה" אנו קונים נכסי נדל"ן במחירים אטרקטיביים. לעתים עד כדי 20%-30% פחות ממחיר השוק.
 מעבר לכך אנו משווים את ערך הנכס עם נכסים דומים בשכונה (לפי גודל מגרש, גודל נכס, מספר חדרים, מצב וכו') ומאפשרים ללקוח לאשר את המכירה ולחתום על החוזה.