ג´קסונוויל, פלורידה

איפה?

ג´קסונוויל היא העיר הגדולה במדינת פלורידה ונחשבת כיום לעיר בעלת השטח הגדול ביותר בארצות הברית כולה.
בעיר ובמטרופולין הסובב אותה מתגוררים כ-1.5 מיליון בני אדם. פועל בה אחד מנמלי הים החשובים בארצות הברית והיא מרכז תיירותי מוביל בדרום מזרח המדינה. 
ג´קסונוויל מציעה למשקיעים את מלוא היתרונות תחת קורת גג אחת (תרתי משמע). מצד אחד עיר אטרקטיבית ותוססת אשר שוכנת לחופי פלורידה הידועים, ומצד שני שוק נדל"ן יציב ואיכותי הנהנה מביקוש רב למגורים בקרב המעמד הבינוני הגבוה. 

השקעה בנדל"ן בג´קסונוויל, למה?

חברת Realife מתמחה בהשקעה בנדל"ן בג´קסונוויל מכמה סיבות עיקריות. ראשית, המשקיעים הישראלים (ואיתם משקיעים מכל העולם) אוהבים את הזדמנויות הנדל"ן בפלורידה שהיא כידוע מדינה חמה אשר איננה דורשת תחזוקה גבוהה של הנכס בשל תנאי אקלים נוחים. שנית, השקעה בנדל"ן בג´קסונוויל מאפשרת להתפרש על שטח רחב היקף ולמצוא מגוון נכסים מניבים בשורה של מסלולים אטרקטיביים. 

בניגוד להשקעה בנדל"ן במיאמי הנמצאת כ-4 שעות נסיעה לדרום, ג´קסונוויל טרם חוותה את העליות הגדולות בענף. נהפוך הוא, מומחים מעריכים כי היא נמצאת בפתח ועל כן מדובר בסיטואציה "קלאסית" של כל הקודם זוכה. מכיוון שבהשקעה בנדל"ן בג´קסונוויל חברת Realife מתפרשת על כל רחבי העיר אנו מוצאים כאן מסלולי השקעה שונים.
השקעות סולידיות לצד השקעות אטרקטיביות בהתאם לאופי הלקוח. מחירי הנדל"ן בג´קסונוויל נוחים למשקיע והעיר מציעה לתושביה מגוון אפשרויות תעסוקה, פנאי, חינוך, בריאות, תחבורה, מסחר ועוד.

ג´קסונוויל, פלורידה – מה כדאי לדעת?

  • אוכלוסיית מטרופולין המונה כ-1.5 מיליון בני אדם. 
  • הגירה חיובית עקבית עם גידול אוכלוסייה בקצב של כ-7.5% בתוך חמש שנים. 
  • כלכלה חזקה הנחשבת לאחת מ-20 הכלכלות הצומחות בארה"ב.
  • יחס מצוין בין עלות השקעה ראשונית (כ-100,000 דולרים) לתשואה עקבית (8%-12%). 
  • היקף הריאות הירוקות הגדול ביותר בארה"ב ביחס לתושבים. 
  • שוק עבודה יציב ומפותח המושך אליו אקדמאיים מכל רחבי המדינה.