תהליך ההשקעה

חברת Realife מלווה את המשקיע לכל אורך הדרך. מרגע הפגישה הראשונית ועד לניהול השוטף של הנכס והעברת הכספים. החברה פיתחה לשם כך מודל ייחודי של השקעה בנדל"ן בארה"ב אשר מבוסס על יצירת התאמה מושלמת בין המשקיע להשקעה. התהליך מתנהל בשלבים שלכל אחד מטרה ספציפית וכולם ביחד מבססים מעטפת שבה השלם גדול מסך חלקיו. 

היכרות עם המשקיע

היכרות עם המשקיע והצגת החברה על יתרונותיה ונכסיה. בפגישה זו אנו מתחילים לבצע אפיון ללקוח ומתחקים אחר אופיו כמשקיע מבחינת סיכון, תשואה, מטרה, הון עצמי, ניסיון השקעה בעבר ועוד. 

בחירת אפיק השקעה

בחירת אפיק השקעה מתוך מגוון אפשרויות ההשקעה השונות שמוצעות על ידי חברת Realife ללקוחותיה (קראו עוד על סוגי נכסים להשקעה). 

עריכת חוזים

חתימה על מערכת חוזים שמעגנת את זכויות וחובות הצדדים. מערכת החוזים כוללת התייחסות לכל מרכיבי ההשקעה לרבות איתור נכס, עלות השקעה ראשונית, ניהול שוטף, תחזוקה, העברת כספים, ביטחונות, נאמנות, שיפוץ נכס ואף מכירה עם עליית ערך. 

השלמת הרכישה

לאחר החתימה על החוזה חברת Realife משלימה את רכישת הנכס בעזרת חברת טייטל המבטחת את העסקה. 

התקשרות מול הדיירים השוכרים

צוותי החברה מאתרים דיירים ומבצעים בדיקות לגבי כל שוכר מבחינת יכולות פיננסיות, היסטוריה, יציבות, מצב משפחתי וכדומה. החברה עורכת חוזים עם הדיירים ומשמשת ככתובת עבורם לכל בעיה. 

ניהול שוטף

ניהול שוטף של הנכס תוך שקיפות מלאה וזמינות לכל שאלה או בקשה. שירותי הניהול של הנכס בארה"ב כוללים עבודה נכונה מול הדיירים, הרשויות בארה"ב והמשקיע בישראל. 

העברת הכספים

העברת הכספים לחשבון המשקיע באמצעות חשבונות נאמנות מאובטחים ללא כפל מס ובמועדים קבועים (לרוב, אחת לרבעון). 

מכירה

במידה שהלקוח מעוניין למכור את הנכס ולממש את זכויותיו חברת Realife מסייעת בביצוע המכירה תוך השגת התמורה הטובה ביותר. 

דירה להשקעה בארה"ב