תהליך בחירת הנכס

בית בארה"ב

Realife חרטה על דגלה גישה שמרנית בהשקעות נדל"ן בארה"ב.
בכל השקעה ואיתור נכס אנו מבצעים שורה ארוכה של ניתוחים סטטיטיים בכדי להפחית ככל הניתן את רמת הסיכון ולשמור על התשואה העקבית (הגבוהה) ביותר ביחס לנתונים הרלוונטיים.
על מנת לעמוד בסטנדרטים אלה יש להבין כי בחירת הנכס היא מסוגיות המפתח החשובות בתהליך.
לחברת Realife מודל ייחודי של בחירת נכסים הכולל מגוון פעולות הן ברמת האיתור והן ברמת הבדיקה.  

זיהוי מגמות

בשלב ראשון אנו מבצעים עבודת שטח מעמיקה תוך זיהוי הזדמנויות ומגמות אטרקטיביות. המומחים של Realife בודקים את הנכס עד לפרטים הקטנים ביותר ונעזרים לשם כך במידע ששוק הנדל"ן האמריקאי המשוכלל מגיש לנו בשקיפות מלאה.
במקביל נעשה שימוש במתודולוגיה מקצועית וכלים אנליטיים מתוחכמים לביצוע ניתוחים ספציפיים לנכס. כל זאת על מנת לברור את המוץ מן התבן ולהגיע אל הנכסים הטובים ביותר להשקעה. 

בדיקות ספציפיות לנכס

בתהליך הבחירה והאיתור אנו שמים דגש על פרמטרים כמו עלות רכישה, הוצאות שיפוץ, תחזוקה שוטפת, תנודות עתידיות, מגמות, מחירים, היסטוריה, רישומים, הערות, חריגות, משכנתאות, דיירים קודמים וכיוצא בזה. את נתוני הנכס משווים לנתוני השוק הרלוונטי ברמת העיר, השכונה ואפילו מיקום ברחוב ספציפי. 

נכסים באזורים איכותיים

Realife מתמקדת בנכסים אשר ממוקמים באזורים איכותיים עם אוכלוסיות במעמד סוציו-אקונומי גבוה.
אזורים מבוקשים המציעים אפשרויות תעסוקה, שירותים ציבוריים, שירותי בריאות, תחבורה, חינוך, בילוי ופנאי (קראו כאן על אזורי הפעילות שלנו). זוהי מעטפת אשר מאפשרת לנו לבחור "בפינצטה" נכסים שמסוגלים להניב למשקיע תשואה קבועה ואיכותית לאורך זמן ברמת סיכון נמוכה.